Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.
Image thumbnail

Bergen Farms

Bergen Farms

ROZWIĄZYWANIE PROBLEMU, KTÓREGO NIKT INNY NIE WIDZI

Jak rozwiązać problem, którego nikt inny nie widzi? W takim kłopotliwym położeniu znalazła się Terri Tuckerman, która od 26 lat karmi cielęta w Bergen Farms w Odessie, w stanie Nowy Jork. Wszyscy znali zaimplementowany program dla cieląt, jednak dla Terri coś było nie tak.

Pewnego dnia Terri zdała sobie sprawę, że cielęta, które doświadczały zwiększonych problemów zdrowotnych, zamiast wody ze studni dostawały wodę ze stawu. Schemat się powtarzał, a Terri uparcie przedstawiała te przypadki. Zespół przetestował wodę i odkrył, że rzeczywiście była zanieczyszczona. Po przestawieniu cieląt na wodę ze studni Terri zauważyła natychmiastowe rezultaty w wyglądzie cieląt i zaobserwowała ogólny spadek problemów zdrowotnych o około 80%.

„Jej wytrwałość w tej kwestii pokazuje zaangażowanie i umiejętności zarządzania oraz to, jak bardzo dba o te cielęta” – powiedział Andy Danner, konsultant Cargilla.

Andy współpracuje z Terri od ponad trzech lat i spotykają się w każdy wtorek, aby sprawdzić stan cieląt, ocenić dawki i dalej odkrywać sposoby na poprawę.

Kiedy Terri została zatrudniona w Bergen Farms, było tylko sześć cieląt. To, co zaczęło się od: „Zostanę tutaj, dopóki nie znajdę innej pracy”, przerodziło się w pasję dążenia do doskonałości. W rezultacie ma obecnie pod opieką ponad 275 cieląt. Terri podzieliła się trzema prostymi, ale dogłębnymi sposobami na udany program dla cieląt:

  • Konsekwencja w żywieniu i zapewnianej pielęgnacji
  • Chętnie zawsze iść o krok dalej
  • Być proaktywnym